Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i gatelysene i Øvreveien, OG den nye gangveien fra Øvreveien til Vesterveien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein-Jarle Fjordbakk 16:04, lør. 3 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland mindre enn et minutt senere

Har ikke vært lys i lysene i hele høst. Gangveibiten 95%ferdig, og i mye bruk. Ønsker gangveilysene i drift der også, slik at hundeeiere må ta opp etter hundene sine, og at vi kan fortsette å bruke den i vinter, selvom den nok ikke blir brøytet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Svein-Jarle Fjordbakk 10:44, søn. 2 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter