Tilbake til alle rapporter

Feil på lys, ballplass

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:38, lør. 3 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 2 minutter senere

Feil på lys, ballplass Virker ikke, blinker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingen lys på ballplass. Kan dette ordnes før torsdagens trening?

    Publisert anonymt 00:19, søn. 4 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:45, søn. 2 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter