Tilbake til alle rapporter

Søppel tømt ved gangveien

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 09:39, man. 5 november 2018

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Ny dump av søppel ved liten gangvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:17, man. 3 desember 2018

  • Dere kommer sjelden for å hjelpe med de sakene jeg sender inn.... Men det blir jo litt dumt for dere om noe skjer i etterkant og ingen fra dere har vært på oppdraget...og saken allerede ligger hos dere.

    Publisert anonymt 12:17, man. 3 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:28, man. 31 desember 2018

  • Veldig dårlig erfaring med hjelp fra dere i saker som gjelder nærmiljøet her... Slutt fra min side med å spørre dere om noen ting.... legg ned hele meldingssystemet - virker jo ikke...

    Publisert anonymt 13:28, man. 31 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter