Tilbake til alle rapporter

Manglede lys i gatelys på lekeplass, tidligere meldt inn

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:52, man. 5 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 3 minutter senere

Hei, har tidligere meldt inn dette problemet på "gata mi" hos Alta kommune (http://www.alta.kommune.no/ ingen-lys-og-stolpe-mangler-p-dissestativ.304848.37744o2ff3fb13b.gtm.html ) Da ble lekestativ fikset men ikke manglende lys! Et meget trafikkfarlig område der veldig mange skolebarn ferdes daglig, og mye trafikk inn og ut til parkering til stort borettslag, i tillegg er dette fast skolevei for mange barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:35, man. 3 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter