Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Marius K. Aune 08:38, tir. 8 mars 2011

Sendt til Melhus 2 minutter senere

Gatelyset utenfor Brekkåsen 32 er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset var fortsatt ikke reparert lørdag kveld (2. april 2011).

    Sendt inn av Marius K. Aune 09:03, tir. 5 april 2011

  • Melhus kommune melder at "Punktet er registrert, men beklager å måtte si at det ikke blir reparert med det første. Dette er på grunn av økonomien. Enkeltpunkt blir ikke tatt etter hvert som meldingene kommer inn, men samles opp og tas som regel når det er andre større reparasjoner i området."

    Så det ser ikke ut til at denne saken blir løst med det første...

    Sendt inn av Marius K. Aune 13:41, søn. 10 april 2011

  • Fortsatt ikke reparert...

    Sendt inn av Marius K. Aune 10:03, tir. 3 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:03, tir. 3 mai 2011

  • Da er gatelyset reparert, og lyser fint igjen! :-)

    Sendt inn av Marius K. Aune 08:02, tor. 1 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter