Tilbake til alle rapporter

Lyspære gått på gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne.Matthiasen@gmail.com 18:27, tirsdag 6 november 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

En lyspære gått på gatebelysning

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne pæren ble skiftet bare etter noen få dager. Veldig bra service og respons. Kjempebra!

    Sendt inn av Anne.Matthiasen@gmail.com 23:02, tirsdag 4 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter