Tilbake til alle rapporter

Manglende merking av parkering.

Rapportert i kategorien Parkering av Helge Valvik 19:06, tir. 6 november 2018

Sendt til Bergen 4 minutter senere

Merkingen av parkeringsplasser på snuplassen (bussholdeplassen) i Mulen er nesten helt borte. Det fører til at det parkeres på tvers av oppmerking, og flere plasser opptas pr bil. Det er derfor behov for å merke plassene på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:02, ons. 5 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:45, onsdag 2 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:57, torsdag 31 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:29, fredag 1 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:17, fredag 29 mars 2019

  • Merkingen av parkeringsplasser på Mulebussens endestopp/ snuplassen (bussholdeplassen) i Mulen er nesten helt borte. Det fører til at det parkeres på tvers av oppmerking. Det har ført til at bussen har blitt forhindret å komme frem. Det er derfor behov for å merke plassene på nytt.

    Sendt inn av staale.gjervik@gmail.com 22:31, torsdag 23 mai 2019

  • Dette problemet er flere ganger tidligere meldt inn.

    Publisert anonymt 20:09, mandag 29 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter