Tilbake til alle rapporter

Langsgående avskalling av asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:03, ons. 7 november 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mye tungtransport har ført til store løse asfaltbiter som ligger i veien. Etter brøyting forrige uke var mye av dette blitt dratt med plogen og liggende i innkjøringene til omliggende hus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter