Tilbake til alle rapporter

Veimerking følger ikke skilting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Nina Nesset 09:04, onsdag 7 november 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

I veibanen er det merket opp for kun kjøring rett frem, mens det på skiltet over er tvungen venstre. Vi opplever stadig vekk tilfeller av tuting og feilkjøring her. Mest sannsynlig har man endret på kjøremønsteret i dette krysset og glemt helheten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter