Tilbake til alle rapporter

Fjernet fartsdumper ved asfaltering

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:07, ons. 7 november 2018

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Etter at det blei asfaltert på nytt blei fartsdumpene fjerna. Her bør det absolutt komme nye fartsdumper før noen blir påkjørt. Det er mangen skolebarn som krysser denne vegen og det er ikkje alle som holder fartsgrensa på denne strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter