Tilbake til alle rapporter

Forvokst hekk dekker veiskilt og smalner veien

Rapportert anonymt 19:10, onsdag 7 november 2018

Sendt til Rogaland og Sandnes 5 minutter senere

Ved innkjøring skoleveien / skippergata, har hekkene vokst seg ville. Er vel en kommunal hekk og en privat. Burde vært klippet allerede i sommer. Går nesten ikke at to biler møtes uten at bilene blir oppskrapt i siden. Ser nesten ikke veiskiltene. Se fotos.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:03, onsdag 5 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter