Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i 4 stolper fra krysset ved fotballbanen og ned moan bakken mot skolen (sykkelstien)

Rapportert i kategorien Gatelys av Kenneth Arild 19:58, ons. 7 november 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler lys i 4 stolper fra krysset ved fotballbanen og ned moan bakken mot skolen (sykkelstien)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kenneth Arild 23:04, tor. 6 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter