Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikkje, Siste gatelyset på kommunevegen forbi badestranda på Søreide

Rapportert i kategorien Gatelys av Arve Søreide 21:30, ons. 7 november 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det har i lengre tid vært mørkt i gatelyset som er på slutten av den kommunale vegen inn til byggefeltet på Søreide. Det er siste lyset som er svart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:00, ons. 5 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter