Tilbake til alle rapporter

Farlig autovern

Rapportert anonymt 23:17, tor. 8 november 2018

Sendt til Ski og Akershus 3 minutter senere

Ved snuplass i Tyttebærlia er del av autovern ødelagt. Autovernet har blitt deformert grunnet tidligere sammenstøt med måkebil. Autovernet har nå kraftige skarpe kanter som det lett kan oppstå skade på mennesker eller dyr. Gata benyttes hyppig av barn som leker i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst etter kort tid!

    Publisert anonymt 05:25, fre. 7 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter