Tilbake til alle rapporter

Gatelysene i veien lyser ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Åge Ålhus 09:00, fre. 9 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 4 minutter senere

Gatelysene i veien er mørke. Lyser ikke om natten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er løst

    Sendt inn av Åge Ålhus 09:47, ons. 21 november 2018, markert som fikset

  • Lysmast ved hus, skrenten 26, er mørk. Siste lampen i gata.

    Sendt inn av Åge Ålhus 17:44, mandag 4 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter