Tilbake til alle rapporter

Vann på fortau lager issvull

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Annette.bilstad@flekkefjord.kommune.no 01:20, søn. 11 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Hei, Er det mulig å legge en asfaltpølse langs fortauet på bildet, så ikke vannet renner inn? Det danner seg store issvuller her på vinteren, så fotgjengerne trekker ut i veibanen på et svært farlig sted. Mvh Annette

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:16, søn. 9 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter