Tilbake til alle rapporter

Gangvei sporete og lys mangler

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Rita 20:57, søn. 11 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Hei. Hele gangveien langs Fagerlia, Stjørdal er skikkelig dårlig med hull og sprekker hele veien, og sporete da postbilen kjører her hver eneste dag. Det er trolig noen tiår siden sist det ble gjort noe her. Det er flere lyktestolper her, men svært få, 2 stk, som lyser. Vanskelig å gå i mørket når gangveien også er så dårlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:19, man. 10 desember 2018

  • Gangveien langs Fagerlia må asfalteres til våren :)

    Sendt inn av Rita 11:19, man. 10 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter