Tilbake til alle rapporter

2 gatelys som ikke fungerer

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:33, man. 12 november 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

To gatelys som ikk fungerer. Midt i en sving som gjør det ekstra uoversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:34, man. 10 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:33, mandag 7 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:02, tirsdag 5 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:45, tirsdag 12 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:46, tirsdag 9 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:03, tirsdag 7 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:28, onsdag 5 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter