Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veg fv285, 3 km fra Sander(bekk under veien)

Rapportert i kategorien Hull i vei av mariannevenstad@gmail.com 15:36, man. 12 november 2018

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hull i veien der det går en bekk Fv 285, ca 3 km fra Sander

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter