Tilbake til alle rapporter

Mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Johan Andreas Gaup 20:30, tir. 13 november 2018

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Her burde det være gatelys i krysset Nedre skogsveg og Vestre Solørveg. Det er veldig mørkt der og umulig å se om det står folk i krysset. Har vært mange nestenulykker. Burde montere gatelys, så myke trafikanter blir bedre sett.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter