Tilbake til alle rapporter

Null lys på gang og sykkelsti

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:50, ons. 14 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 5 minutter senere

Ingen lyktestolper på gang og sykkelstid ved bobilparkeringen like ved Rema 1000 lyser. Så vidt en ser hvor en skal sykle når man sykler der!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter