Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i slettebrotan. Mørkt og farlig

Rapportert i kategorien Gatelys av Steffen Sørheim 16:50, ons. 14 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 4 minutter senere

Har vært mørkt 3-4 uker i vår del av slettebrotan, rundt hus nr 64-74.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er lys nå, men kun med en midlertidig løsning, ved en kabel som ligger åpent i grøften, og går inn i stolpene kun tildekket med sort plsst/ søppelsekk. Ser ikke så pent ut, og det ville vært smart å få bort såpass åpne koblinger med strøm, slik at unger med mye nysgjerrighet og kreativitet kan komme til å få strøm i seg.

    Sendt inn av Steffen Sørheim 17:28, ons. 12 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter