Tilbake til alle rapporter

Mørkt lys. Vært mørkt over 1 år. Nytt lys armatur, men fortsatt mørkt!

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjarne Hagen 17:34, ons. 14 november 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mørkt lys. Vært mørkt over 1 år. Nytt lys armatur, men fortsatt mørkt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette funker. Tommel opp

    Sendt inn av Bjarne Hagen 18:19, ons. 12 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter