Tilbake til alle rapporter

Meget nedslitt veibane fra asfalteringen til ny metroholdeplass utenfor Åsheim barneskole og fram til krysset Ringvålveien/Kongsveien. Bør asfalteres, da det er dype spor og mye sår i veibanen.

Rapportert anonymt 15:09, tor. 15 november 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Meget nedslitt veibane mellom den nye asfalteringen ved Åsheim barnekole og krysset Ringvålveien og Kongsvegen. Fryktelig dumt å bare asfaltere området utenfor Åsheim barneskole og ikke ta med resten av veien bort til krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:38, fre. 14 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter