Tilbake til alle rapporter

Nedslitt asfalt med mye sår og hull.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:17, tor. 15 november 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Mange sår, kapp og bøting av asfalt som holder på å gå i oppløsning fra rundkjøringa i Lundåsen Nordre og opp bakken til avkjøringa til Lundåsen 13-23.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:38, fre. 14 desember 2018

  • Fremdeles store hull.

    Sendt inn av Kine Nilssen 09:07, mandag 25 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter