Tilbake til alle rapporter

Mangler lys mellom hus, ved stien opp til lilleheia (på siden av huset Berget, 15c

Rapportert i kategorien Gatelys av Ane 19:58, tor. 15 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 2 minutter senere

Mangler lys i gatelykt på siden av huset, det er mange fotgjengere som går her og vi som bor her har lite lys å parkere med på kveldstid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble løst iløpet av kort tid! Kjempefornøyd!

    Sendt inn av Ane 11:21, fre. 14 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter