Tilbake til alle rapporter

Trengs ny lyspære i gatelyset i enden av Nedre Arneberggate.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bodil Lindtvedt 14:53, fre. 16 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 2 minutter senere

Trengs ny lyspære i gatelyset i enden av Nedre Arneberggate. Det er veldig mørkt å gå på "gangveien" som går fra enden av Sandholtveien og ned til Strandajordet Idrettspark. Denne veien blir mye brukt spesielt morgen og kveld av skolebarn, pendlere og hundeluftere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tror det er skiftet pære, men det er fortsatt noe galt. Lyset er veldig dårlig og kommer og går til merkelige tidspunkt.

    Sendt inn av Bodil Lindtvedt 23:01, fre. 21 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter