Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke ved parkeringsplassen til Berings gate 19

Rapportert i kategorien Gatelys av jonnyprinsen@gmail.com 16:14, fre. 16 november 2018

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelyset ved parkeringsplassen (Berings gate 19) har ikke fungert siden det ble satt opp nytt våren 2017!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Når jeg meldte det inn ble det fikset raskt

    Sendt inn av jonnyprinsen@gmail.com 11:03, lør. 15 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter