Tilbake til alle rapporter

Mørklagte veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Renate Ingebrigtsen 20:21, fre. 16 november 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Fire mørklagte veilys har vært avslått i en uke. Her ferdes ofte folk, eldre som behøver lys for å ferdes, særlig hvis det fryser på. Her er også barn som håndterer store sorte hester, og mangel på lys gir større risiko for alvorlige uhell.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Enda ikke fiksa. Det står skolebarn å venter på buss i området

    Sendt inn av Linda Ring 14:48, tir. 11 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:44, søn. 16 desember 2018

  • At kommunen ikke kan holde liv i veilysene på den mørkeste tida av året er bare trist og fortærende

    Sendt inn av Renate Ingebrigtsen 13:44, søn. 16 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter