Tilbake til alle rapporter

Stolpe med påbudskilt mangler.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:49, lør. 17 november 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Skilt som gjelder når man kommer fra Michelets vei mangler. Skiltet ligger innenfor gjerdet på tilgrensende tomt (Oksenøystien 2)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:39, søn. 16 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:53, søndag 13 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:35, søndag 10 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:56, mandag 11 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:43, mandag 8 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:19, tirsdag 7 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:36, tirsdag 4 juni 2019

  • Det tok veldig lang tid (8 mnd.) før skiltet ble satt opp igjen.

    Publisert anonymt 22:56, tirsdag 2 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter