Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i sving.

Rapportert i kategorien Gatelys av Sigurd Sagatun 17:32, søn. 18 november 2018

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Pære til gatelys i svingen er defekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:33, tir. 25 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:37, søndag 27 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Sigurd Sagatun 20:53, søndag 24 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter