Tilbake til alle rapporter

Stasjonsveien på lesja

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Knut Tore nyløkken 17:20, tir. 31 mai 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Lesja og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Stasjonsveien på lesja har ikke sett noen for for vedlikehold på mange år virker det som. store hull og store kuler av telehiv. På tide å få det fixet kanskje?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:33, tir. 28 juni 2011

  • Asfaltert 2017

    Publisert anonymt 15:03, tir. 20 februar 2018

  • Ny asfalt 2017

    Publisert anonymt 15:08, tir. 20 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter