Tilbake til alle rapporter

3 stk nye huller på ca ø 20cm

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:07, søn. 18 november 2018

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det har vert hull i veie i ca 1 måned nå, Dette er ett tilbakevendende problem, da ca 50m av denne veien er ett lappeteppe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er nylig asfaltert her og alle hull i veien er reparert.

    Publisert anonymt 12:28, mandag 24 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter