Tilbake til alle rapporter

Mangel på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:35, søn. 18 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 5 minutter senere

I Rådyrveien i Årnseth er det ikke gatelys. Det er heller ikke lys langs gangvei mellom Rådyrveien og Olderveien. Dette har ført til flere farlige situasjoner da det er mange barn som ferdes her både morgen og kveld. Det er mange bilder som kjører og barn som ferdes der samtidig. Samtidig er det et kumlokk på gangveien som barna kan sykle på og sykle seg av på, spesielt når det er helt mørkt der. Vil også med det samme nevne at det oppstår farlige situasjoner med at mange sykler rett utpå Olderveien fra gangveien, i stor fart. Der skulle vi gjerne hatt en "fartsdemper", i enden av gangveien mellom Rådyrveien og Olderveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, søn. 16 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:50, tirsdag 15 januar 2019

  • Jeg har ikke mottatt noe svar på henvendelsen fra Kommunen.

    Publisert anonymt 09:50, tirsdag 15 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:27, tirsdag 12 februar 2019

  • Jeg har ikke mottatt noe svar på henvendelsen fra Kommunen.”

    Publisert anonymt 10:27, tirsdag 12 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter