Tilbake til alle rapporter

Kummelokk lager mye lyd. Blir vekket når det er trafikk nattestid. Dette gjelder også neste kummelokk ved madlaforen 31

Rapportert anonymt 11:01, man. 19 november 2018

Sendt til Rogaland og Stavanger 3 minutter senere

Lyd fra kummelokk. Blir vekket av lyd når det er trafikk på nattestid. Dette gjelder kummelokk ved Madlaforen 31 og 25

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:16, man. 17 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter