Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys på 2 stolper. Har mangleet siden 2017

Rapportert i kategorien Gatelys av btoemme@online.no 12:28, tir. 20 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 1 minutt senere

Slukket gatelys på 2 stolper i Øvreveien. Har vært slukket siden 2017

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:55, tir. 18 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:00, tirsdag 15 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:24, tirsdag 12 februar 2019

  • Har meldt det også tidligere i 2017.

    Sendt inn av btoemme@online.no 15:24, tirsdag 12 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter