Tilbake til alle rapporter

Farlig kryss, g/s-vei

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Jesper Henriksen 22:14, tir. 20 november 2018

Sendt til Frogn og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Her krysser gang- og sykkelveien akselerasjonsrampen til E6. Farten på bilene er høy, gjerne godt over fartsgrensen. De fleste bruker ikke blinklys, så det er umulig å vite hvilke av dem som tar av Nessetveien mot E6. Det er dermed helt umulig å vite om man som gående/syklende skal vike eller har klar vei. At man må få oversikt over så hurtiggående og ufortutsigbar trafikk både foran og bak seg samtidig før man kan gå gjør det ikke akkurat lettere. Det må gjøres noe for å sikre gående og syklende bedre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter