Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys er mørke, er skolevei foe barn på småtrinnet. Er ikke hus i nærheten så gir lys til veien, så det er helt mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:43, ons. 21 november 2018

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelysene har vært mørke i flere uker. Et har blinket siden i sommer, før plutselig en hel brekke med 4-5 lys på rekke er mørk lagde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter