Tilbake til alle rapporter

Grøfter etter kabel legging ikke ordnet

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:06, ons. 21 november 2018

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Et eller flere selskaper har lagt fiberkabler eller lignende i Jan Mayenveien. De har forlatt jobben med grøfter som har motfall, halvveis igjen fylte stikkrenner og uten å legge tilbake masser/planere slik det var før arbeidet startet opp. Det ser både stygt ut og vi frykter at grøfter og stikkrenner ikke vil fungere som ønsket og at vi derfor kan få overflatevann problemer, spesielt under tininga til våren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:47, tor. 20 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:55, torsdag 17 januar 2019

  • Ikke hørt noe og kan ikke se at noe ble gjort. Nå er det vinter og masse snø. Håper kommunen tar tak i dette til våren

    Publisert anonymt 09:55, torsdag 17 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter