Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing

Publisert av Per Ivar Myhre 14:49, tor. 22 november 2018

Sendt til Verdal og Nord-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Det blir ikke strødd i bakken opp mellom Tors veg 8 og 4.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, takk for henvendelse. det er "Levanger Drift og Montasje AS" som skal brøyte der de 2 neste åra. Vegen opp til nr. 6 var ikke merket av på roden. Skal gi brøytemannskap beskjed.

    Publisert anonymt 07:59, fre. 23 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter