Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:27, lør. 24 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 3 minutter senere

Et gatelys lyser ikke. Brønnerud borettslag ber om at hele rekken med gatelys herfra og opptil skolen byttes ut med noe som er mye mer kraftfullt. Ingen av de gamle lysene lager nok lys egentlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:57, fre. 28 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:11, søndag 27 januar 2019

  • Pæren har fortsatt ikke blitt byttet.

    Publisert anonymt 18:11, søndag 27 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, søndag 24 februar 2019

  • Det har på en måte blitt løst. En god del gatelys langs Brønnerudveien er fortsatt ganske mørke, men men.

    Publisert anonymt 23:07, søndag 21 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter