Tilbake til alle rapporter

3 gatelys på rad mangler lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tonje Korneliussen Voldsund 13:29, søn. 25 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland mindre enn et minutt senere

3 gatelys på rad mangler lys. Dette er en skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:14, søn. 23 desember 2018

  • Delvis ordnet. 2 av 3 gatelys ble utbedret.

    Sendt inn av Tonje Korneliussen Voldsund 15:14, søn. 23 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:54, søndag 20 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter