Tilbake til alle rapporter

Manglende fortau og gangfelt

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Terje Johnsen 13:36, søndag 25 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Dette er et virkelig farlig kryss inn mot Haldens største kjøpesenter kombinert med ballbinge og skatepark. Fortauet slutter brått og ender i gress, grus og høy kantstein. Det er satt opp ei jernstang midt på fortauet (se ring på bildet). Det mangler oppmerket fotgjengerovergang. Farlig å sykle her også, håper noen tar tak i dette!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter