Tilbake til alle rapporter

Mørkt i lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Thomas Nørstebø 18:08, søn. 25 november 2018

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det har nok gått en pære i en lyktestolpe. Stått sånn siden sommer, nå er det på tide og få byttet den

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:33, søn. 23 desember 2018

  • Problemet er ikke løst. Det som dog har skjedd er at det på andre siden av gaten er satt opp noe som minner om en ny lyktestolpe. Denne er ikke ferdig montert, det er kun stolpen som står der. Det er flott med ny lyktestolpe, men synes de kunne byttet pære i den andre så det var lys i den til den nye er ferdigmontert.

    Sendt inn av Thomas Nørstebø 18:33, søn. 23 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter