Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys kveld og morgen.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:16, tir. 27 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 4 minutter senere

De siste ukene har det vært mørkt i gatelysene på kveldstid og morgen i Bjørkveien (på dagtid har det vært lys). Kryssende gate Gårdsveien og Furuveien har lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter