Tilbake til alle rapporter

En stor vanndam oppstår ved nedbør som vist på bilde. Dette skaper farlige situasjoner ved at gående må ut i veibanen, hvor det er veldig trafikkert med busser og biler. Det er gangfelt akkurat der hvor vanndammen samler seg. Har sett flere farlige situasjoner som heldigvis har gått bra.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:35, fre. 30 november 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Feil fall på veien gjør at vannet ikke dreneres bort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:11, fre. 28 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:42, mandag 4 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:59, mandag 4 mars 2019

  • Ikke bra, dette burde vært fikset for lenge siden!

    Publisert anonymt 20:59, mandag 4 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:35, tirsdag 2 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter