Tilbake til alle rapporter

Hyppig forbudt kjøring på gangsti, til stor fare for fotgjengere

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 18:00, fre. 30 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 5 minutter senere

I enden av Hans Langbachsvei ligger en gangsti hvor mange har begynt å kjøre "for å ta en snarvei" grunnet langvarig veiarbeid lenger opp i gaten. Gjentatte forsøk fra nabolaget på å stoppe ulovlig ferdsel har ikke nyttet. Gangstien brukes mye, av barn som voksne og bilkjøringen er både hyppig og til tider i stor fart. Dette utgjør en betydelig fare for brukere av gangstien. Det bør settes opp fysisk hindring for å stoppe ulovlig ferdsel (hensyn må tas for kommunalbrøyting vinterstid).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter