Tilbake til alle rapporter

Mye stein og grus i sykkel/gangveg

Rapportert i kategorien Sykkelveier av magnehelgaas@gmail.com 14:15, man. 3 desember 2018

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Dette har lagt der i mangen måner

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:26, man. 31 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:11, tirsdag 29 januar 2019

  • Ingen respons

    Sendt inn av magnehelgaas@gmail.com 08:11, tirsdag 29 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter