Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Korsvik 09:42, tir. 4 desember 2018

Sendt til Fitjar og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

På strekket frå Koløya til Myragrinda er det fleire gatelys som ikkje virker. Det er fleire lys som og har dårleg kontakt. Desse slår seg av og på tilfeldigt å bør sjekkes. Eller har lyset oppover i lio mot Bustebråtet vert sløkt dei siste dagane. Minnar om att det er skuleungar som går og sykler på dette strekket om morgonen. Håpar og att dei nye lysa kjem på plass straks

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter