Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristen Olav Riddervold 12:32, tir. 4 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Gatelyset ved postkassen til Øvre Gimlevei 5 er defekt; ikke alltid, men ofte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:02, tirsdag 1 januar 2019

  • Dårlig erfaring. Problemet er ikke løst.

    Sendt inn av Kristen Olav Riddervold 13:02, tirsdag 1 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter